Z myślą o nowoczesnych i funkcjonalnych ale zarazem ciepłych i przytulnych wnętrzach proponujemy państwu nowy rodzaj paneli ściennych produkowanych przez nas z wykorzystaniem korka technicznego, korka ekspandowanego oraz różnego rodzaju materiałów wykończeniowych jak filc czy ekskluzywne tkaniny obiciowe.

Nasze panele łączą w sobie jednocześnie kilka funkcji – dekoracyjne, użytkowej praktyczne. Oprócz tych podstawowych funkcji, panele nasze dodatkowo wygłuszają i ocieplają pomieszczenie. Mogą pełnić również funkcję tablicy korkowej czy filcowej, za pomocą której będziemy mogli komunikować się z innymi domownikami.

W ofercie posiadamy płytki w kształcie heksagonów z wykończeniem korkowym, filcowym i tkaninowym oraz korkowo-filcowe puzzle. Na państwa zamówienie możemy wykonać również formatki innego kształtu i rozmiaru.

Płytki filcowe i tkaninowe oraz puzzle dostępne są w wielu różnych kolorach, natomiast płytki korkowe w kolorze ciemnym i naturalnym – jasnym.

Do mocowania naszych produktów standardowo dołączmy dwustronnie klejące kształtki, umożliwiające kilkukrotną zmianę wzoru/układu płytek na ścianie. Inną metodą montażu jest klejenie płytek do ściany za pomocą kontaktowego kleju do korka. Do mocowania puzzli zalecamy stosowanie kleju do korka.

Nasze produkty polecamy zarówno do salonów, sypialni, pokoi dziecięcych ale również biur, kuchni i korytarzy.